CHODNIK – NASZE ROZWIANE MARZENIA

26 lipca 2021

Remont drogi wojewódzkiej nr 744 od ronda Jacka Jerza  do skrzyżowania w Trablicach dobiega końca. Ponad wszelką wątpliwość na tym etapie modernizacji, nie zostanie wybudowany tak długo oczekiwany chodnik. Jak wynika z poniższej korespondencji Marszałek Województwa Adam Struzik nie jest zainteresowany propozycją współpracy, jaką zaproponował Starosta Radomski Waldemar Trelka. Przypomnijmy, że wspomniane porozumienie obejmowało współfinansowanie zadania przez cztery samorządy to jest Sejmik Mazowiecki (właściciel drogi), Miasto Radom, Gmina Kowala, Powiat Radomski.

Dokumenty

 

Wielokrotnie gościem Wójta gminy Kowala Dariusza Bulskiego był Marszałek Województwa Adam Struzik, zatem w jaki sposób, a może, czy w ogóle Wójt zabiegał o wybudowanie tego chodnika…

Źródło zdjęcia strona www.kowala.pl